Vazová poranění


Drytex Economy Hinged Knee  x-smallDrytex Economy Hinged Knee

Kód: 23642
Indikace: boční instabilita, poškození postranních vazů, celkové zpevnění kolenního kloubu
Velmi oblíbená návleková ortéza se skrytými bočními pelotami, které lze upravit. Je vyrobena z prodyšného materiálu Drytex. Má dvouosý kloub. Má nízký profil, což umožňuje nosit pomůcku pod bežný oděv. Je vhodná pro kontaktní sporty.

 

 

economyhingedknee

Economy Hinged Knee

Kód: 03057
Indikace: boční instabilita, celkové zpevnění kolenního kloubu, poškození postranních vazů
Návleková ortéza s bočními pelotami, které lze upravit. Je vyrobena z materiálu neopren, jehož výhodou je bezešvé provedení. Nevýhodou je neprodyšnost. Dvouosý kloub. Ortéza je vhodná spíše pro vodní sporty či krátkodobé užití.

 

Drytex Economy Hinged Knee Wraparound  x-smallDrytex Economy Hinged Knee – Wraparound

Kód: 93938
Indikace: boční instabilita, celkové zpevnění kolenního kloubu
Rozevíratelná ortéza se skrytými bočními pelotami, které lze upravit. Je vyrobena z prodyšného materiálu Drytex. Má dvouosý kloub.  Je vhodná pro nestabilitu kolena.

 

 

Drytex Hinged Knee  x-smallHinged Knee

Kód: 23641
Indikace: celkové zpevnění kolenního kloubu, boční instabilita
Návleková ortéza s bočními pelotami, které lze upravit. Ulevuje od bolesti a používá se při nestabilitě kolena. Je vyrobena z prodyšného materiálu Drytex. Lze dokoupit zarážky k nastavení rozsahu pohybu.

 

 

Drytex Playmaker  x-smallPlaymaker

Kód: 78866
Indikace: vazová poranění  kolena, mírné až střední poškození ACL, PCL, MCL,LCL
Delší návleková ortéza s bočními pelotami, které lze upravit. Je vyrobena z prodyšného materiálu Drytex. Čtyři suché zipy pro lepší upevnění.  Ekonomiké řešení pro těžká vazová poranění kolena. Dvouosý kloub s možností limitace flexe/ extenze. Nízký profil- lze nosit pod běžný oděv.

 

11_3495_DJ_PlaymakerII_ThreeQuarter_Right_1341_hires_0Playmaker Spacer

Kód: 78866
Indikace: vazová poranění kolena, mírné až střední poškození ACL, PCL, MCL, LCL
Novější verze návlekové ortézy Playmaker. Je použitý nový tenčí materiál v oblasti podkolenní. Nové profilované dlahy s dvouosým kloubem s možností limitace. Ekonomické řešení pro těžká vazová poranění kolena.

 

 

 

Čtyřbodové ortézy- skeletové:

Pro ulehčení výběru délky ortézy doporučujeme vzít si lyžařskou obuv do prodejny.

 

ACL Everyday  x-smallACL Everyday

Kód: 93937
Indikace: vazová poranění kolena, mírné až střední poškození ACL
Velmi lehká ortéza pohodlného charakteru, ergonomicky upravený rám z aluminia a plastu pro vyšší komfort. Určena pro lehčí užití  – denní chůze.

 

 

Legend CI SE 4point   x-smallLegend CI SE 4-point

Kód: 62909
Indikace: vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, CI
Ortéza vyniká komfortním skeletem, vysokou životností – povrch je z kraton polymeru. Pevnost o něco nižší než-li v případě celokovových čtyřbodových ortéz, jednodušší konstrukce není vhodná pro silové sporty.

 

 

4 Titude CI  x-small4-Titude CI

Kód: 78345
Indikace: vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL, CI
Pevná pohodlná ortéza s vynikající velkou boční stabilitou. Určena pro běžecké sporty (nejen). Ortéza má standartní lýtkový oblouk. Tenká lehká konstrukce s bohatým příslušenstvím.

 

 

Armor CI   x-smallArmor CI

Kód: 11782
Indikace: vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL, CI
Velmi pevná ortéza vyrobená z materiálu používajícího se v leteckém průmyslu. Speciální tvar ortézy pro maximální oporu, zkrácená lýtková část přizpůsobena lyžařské obuvi, přední stehenní pásek pro podporu PCL. Je určena především pro aktivní lyžaře či motokrosaře.

 

 

Armor ACL Fource Point

Kód: 93304
Indikace:  vazová poranění kolena, poškození ACL
Velmi pevná ortéza vyrobená z materiálu používajícího se v leteckém průmyslu. Speciální tvar ortézy pro maximální oporu, zkrácená lýtková část přizpůsobena lyžařské obuvi. FourcePoint kloub pro maximální podporu ACL. Určena nejen pro aktivní lyžaře či motokrosaře.

 

 

11-0258-x_fullfource_standard_right_black_lowresFullforce CI

Kód: 93304
Indikace: vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL, CI
Velmi lehká a pevná pomůcka vyrobená z materiálu používaného v leteckém průmyslu. Vysoce odolná pomůcka pro aktivní pacienty. Vyrábí se ve standartním a zkráceném provedení lýtkového oblouku.  FourcePoint kloub pro maximální podporu ACL.

 

 

Defiance CIDefiance CI

Kód: 03939
Indikace:  vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL, CI
Individuálně zhotovená ortéza na míru, vyniká přesným tvarem, maximální pevností a nízkou hmotností. Zhotovena dle přesných požadavků pacienta, který požaduje maximální ochranu. Určeno pro profesionální použití a vysoce aktivní pacienty.

 

 

Defiance III ACL FourcepointDefiance III ACL Fourcepoint

Kód: 63780
Indikace:  vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL, CI
Individuálně zhotovená ortéza na míru, vyniká přesným tvarem, maximální pevností a nízkou hmotností. Zhotovena dle přesných požadavků pacienta, který požaduje maximální ochranu. Určeno pro profesionální použití a vysoce aktivní pacienty.  FourcePoint kloub pro maximální podporu ACL.