Prsty


Dlaha prstováFixace článků prstů

Kód ZP: 39708 – 1, 39709 – 2, 39710- 3
Indikace: zhmoždění, distorze v MCP a IP kloubech, doléčení po zlomeninách, fixace při pooperačních stavech 2.–4. prstu ruky
Duralové prstové dlahy se rychle aplikují. Dural je opatřen měkkou perforovanou výstelkou. Dlaha se fixuje pouze obvazem či náplastí.

 

 

Push OrtoPush Orto CMC ortéza palce

Kód ZP:
Indikace: osteoartritida, pooperační léčba, stav po artroplastice, nestabilita- prvního karpometakarpálního kloubu CMC-1
Ortéza stabilizuje první karpometakarpální kloub (CMC-I) a fixuje palec ve funkční poloze. Zajišťuje optimální funkci ruky, snižuje pocit bolesti a ztráty síly. Materiál je antimikrobiální, příjemný na nošení, lze používat i ve vodě.

 

 

 

Ortéza prstováOrtéza prstová

Kód ZP: 78952
Indikace: léze distálního úponu extenzorů prstů, zlomeniny distálního článku prstů, distorze distálního IP kloubu prstů, kontuze v oblasti nehtu, pooperační stavy v oblasti prstů.
Rigidní plastová dlažka pro fixaci článku prstu, snadná aplikace, nízká váha, dostatečná pevnost.

 

 

Ortéza prstu dynamickáOrtéza prstu dynamická

Kód ZP: —
Indikace: deformity prstů – boutonniere
Prstová dynamická ortéza se snadnou aplikací a nízkou váhou k léčbě deformit prstů.

 

Ortika ortéza prstů

Ortika ortéza prstů OR10B

Kód ZP: 78082
Indikace: zhmoždění, distorze v MCP a IP kloubech, doléčení po zlomeninách, fixace při pooperačních stavech 2. – 4. prstu ruky.
Ortéza má vhodně modelovanou fixační osu a umožňuje univerzální fixaci prstů horní končetiny. Dlahu lze libovolně tvarovat a přikládat na dlaňovou i hřbetní stranu ruky.

 

Otto bock Rhizo Forza

Otto Bock Rhizo Forza

Kód ZP: 93149
Indikace: poranění postranních vazů MCP, distorze iritace a opotřebování v oblasti sedlového kloubu, poranění vazů MCP palce, stabilizace MCP kloubu a sedlového kloubu palce
Velmi příjemná, měkká palcová ortéza vnitřní tvarovatelnou plastickou vložkou. Tenká a lehká konstrukce se zapínáním na suchý zip.

 

 

Ortéza palce s dlahou OR10AOrtéza palce s dlahou OR10A

Kód ZP: 78081
Indikace: zhmoždění, stavy po zlomeninách palce ruky, distorze v MCP kloubu a IP kloubu palce, fixace po operacích palce
Ortéza s kovovou vyjímatelnou dlahou zajišťuje dobrou fixaci palce při uvedených indikacích. Zapínání na suchý zip na zápěstí a u palce.

 

 

Oppo ortéza palce

Oppo ortéza palce 1089

Kód ZP: 93089
Indikace: úrazy a degenerativní změny, revmatické bolesti.
Ortéza je vyrobena z prodyšného, perforovaného neoprenu podšitého bavlnou, zpevňuje karpometakarpální kloub palce, zajišťuje kompresi a také zahřívá kloub.

 

 

Sanomed ortéza palce 305Sanomed ortéza palce 305

Kód ZP: 78914
Indikace: algické stavy při lehkých degenerativních a revmatických onemocněních, kontuze a lehké distorze základního kloubu palce, doléčení po zlomeninách, lehké entezopatie (M.de Quervain), bolesti základního kloubu palce po fyzickém přetížení.
Palcová ortéza s tvarovatelnou duralovou dlahou, jednoduché zapínání na suchý zip s jednoduchou aplikací.