Záda


Ortika bederní pás OR11BOrtika bederní pás OR11B

Kód ZP: 78609
Indikace: zhmoždění v oblasti bederní páteře, algický vertebrogenní syndrom Th LS páteře, stavy po zhojených zlomeninách bederních obratlů, stavy po operaci výhřezu meziobratlových plotének v oblasti bederní páteře
Bederní pás z trojvrstvé textilie, pevnost fixace zajišťují čtyři plastové dlahy. V bederní části je výška pásu 260 mm. Ke zvýšení pevnosti a komfortu slouží přídavný pružný pás, kterým je možné pomůcku dotáhnout dle vlastní potřeby. V přední části se výška pásu snižuje.

 

Ergon bederní pás ErikErgon bederní pás Erik

Kód ZP: 63180
Indikace: prevenci léčbě bolestivých stavů v bederní krajině, působí také jako tepelná izolace
 Pás je v bederní krajině vyztužen čtyřmi planžetami a opatřen jednoduchým křížovým tahem, který zajišťuje přilnutí pásu k zádům. V přední části zapínání na suchý zip.

 

 

Thuasne DynacrossThuasne bederní pás Dynacross

Kód ZP: 19025
Indikace: akutní a chronické bolesti zad, diskopatie, spondylolistéza, degenerativní onemocnění páteře.
Lehký textilní pás z prodyšné elastické tkaniny Combitex. Pás má výztuhy z plastu.

 

 

Sanomed bederní pásSanomed bederní neoprenový pás se zdvojeným tahem

Kód ZP: 78918
Indikace: tepelná pomůcka při zánětech v oblasti ledvin, akutní lumbago, funkční poruchy bederní páteře včetně entezopatií, při chronických potížích s páteří a zádovým svalstvem, při náchylnosti k prochlazení
Lehký a elastický neoprenový bederní pás se zdvojeným tahem, snadnou aplikací a tepelným účinkem. Jednoduché a pevné zapínání na suchý zip, přilnavost k páteři zajišťuje přídavný neoprénový tah v zádové části.

 

Thuasne LombaskinThuasne bedrní pás Lombaskin

Kód ZP: 93884
Indikace: akutní bolesti při degenerativních a revmatických onemocněních bederní páteře,  akutní bolesti při diskopatiích v oblasti bederní páteře včetně entezopatií, bolesti při spondylolýze.
Velmi lehounký bederní pás, který svou strukturou dává dojem, že je součástí těla. Pás má lehké plastové výztuhy.Smyčka na prst a ruku usnadňuje manipulaci s pásem během nasazení.

 

Otto Bock bederní pás

Otto Bock Lumbo carezza basic

Kód ZP: 140384
Indikace: lumbago,  poranění vazů, šlach a měkkých tkání bederní oblasti zad, lze použít pro preventivní účely
Lehčí, textilní bederní pás s jednoduchým upínáním. Podpora páteře pomocí zpevňovacích dlah a křížových popruhů. V bederní oblasti s plastovými dlahami.

 

 

Medi lumbamed basicMedi Lumbamed basic

Kód ZP:63875
Indikace: lumbago, lumbalgie při myostatické a svalové nedostatečnosti, symfyzeolýza, funkční bolesti páteře, lehké poúrazové stavy, diskopatie, bolesti při osteoporóze.
Velmi příjemný bederní pás se zapínáním na suché zipy. Z prodyšného materiálu. V bederní oblasti jsou integrované čtyři anatomicky formované dlahy na zádech, dokonalá přizpůsobivost anatomickým tvarům.

 

 

Thuasne Lombacross

Thuasne Lombacross

Kód ZP: 19022
Indikace: lumbago,  poranění vazů, šlach a měkkých tkání bederní oblasti zad,funkční bolesti páteře, lehké poúrazové stavy, diskopatie, bolesti při osteoporóze.
Textilní pás s pevnými zadními výztuhami. Anatomický střih v přední části uvolňuje oblast žeber.

 

3M Futuro3M bederní pás Futuro

Kód ZP: —
Indikace: akutní a chronické bolesti zad, diskopatie, spondylolistéza, degenerativní onemocnění páteře.
Měkký prodyšný bederní pás s masážními polštářky v oblasti zad. Zajímavé uchycení a přitažení pásu pomocí šněrování.

 

 

Thuasne Lombacross activityThuasne bederní pás Lombacross activity

Kód ZP: 140228
Indikace: lumbago, lumbalgie při myostatické a svalové nedostatečnosti, symfyzeolýza, funkční bolesti páteře, lehké poúrazové stavy, diskopatie, bolesti při osteoporóze.
Oblíbený pevný bederní pás s dvojím upínáním, který zbytečně nevytváří tlak na břišní oblast. Bederní části jsou pevné dlahy, který zajišťuji velkou oporu. Smyčky na prsty ulehčující uchopení pásu během jeho navlékání.