I.stupeň – lehká inkontinence -Lady, for Men

TENA Lady Ultra Mini TENA Lady Ultra Mini

Kód: ——–  NEHRAZENO ZP
Indikace: velmi lehký únik
Malé a diskrétní jako dámské slipové vložky. Tento výrobek je  opatřen systémem pohlcování zápachu Fresh Odour Control™ pro příjemný pocit svěžesti. Povrch Silky Softness zajistí větší komfort a příjemný pocit při nošení.
Sací schopnost:  . Počet kusů: 28

 

TENA Lady MiniTENA Lady Mini

Kód: 19400
Indikace: velmi lehký únik
Vložka s unikátní svrchní vrstvou, která během okamžiku pohlcuje moč a absorpční jádro ji následně uzamkne.  Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control™ neutralizuje jakýkoliv zápach až po dobu 8 hodin. Povrch Silky Softness zajistí větší komfort a příjemný pocit při nošení.
Sací schopnost: 178ml. Počet kusů: 20. Délka: 219mm

 

TENA_LadyMiniPlus16_74x94TENA Lady Mini Plus

Kód: 87628
Indikace: lehký únik
Vložka, která se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Obsahují unikátní absorpční jádro.Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control™ neutralizuje jakýkoliv zápach až po dobu 8 hodin. Nový povrch Silky Softness zajistí větší komfort a příjemný pocit při nošení.
Sací schopnost: 245ml. Počet kusů: 16 Délka: 256mm

 

TENA Lady NormalTENA Lady Normal

Kód: 88141
Indikace: lehký stupeň inkontinence
 Vyšší absorpční schopnost zajišťuje zdvojená vrstva buničiny. Dry Fast Core™ Anatomicky tvarovaná vložka TENA Lady Normal se dokonale přizpůsobí. Povrch Silky Softness zajistí větší komfort a příjemný pocit při nošení a systém pohlcování zápachu Fresh Odour Control™, který zajistí svěží pocit
Sací schopnost: 300ml. Počet kusů: 24 Délka: 270mm

 

TENA Lady Extra

TENA Lady Extra

 Plně prodyšná vnější vrstva poskytuje pocit svěžesti a zdvojená vrstva buničiny je zárukou zvýšené absorpční schopnosti. Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control™ neutralizuje jakýkoliv zápach až po dobu 8 hodin. Povrch Silky Softness zajistí větší komfort a příjemný pocit při nošení.
Sací schopnost: 522ml. Počet kusů: 20 Délka: 340mm

 

 

 

TENA Lady Extra PlusTENA Lady Extra Plus

Kód: 169668
Indikace: lehký únik
Díky unikátní absorpční zóně InstaDRY™ je zajištěná okamžitá absorpce tekutiny, která je uzamčená hluboko uvnitř produktu. Výrazné anatomické tvarování a rozlišení přední a zadní části vložky zajistí maximální pohodlí a diskrétnost. Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control™ neutralizuje nežádoucí zápach a zaručuje tak dokonalý pocit svěžesti.
Sací schopnost: 580ml. Počet kusů: 16

 

TENA Lady MaxiTENA Lady Maxi

Kód: 169669
Indikace: lehký až střední únik moči
 Díky unikátní absorpční zóně InstaDRY™ je zajištěná okamžitá absorpce tekutiny, která je uzamčená hluboko uvnitř produktu. Vložka si poradí i s většími náhlými úniky moči. Výrazné anatomické tvarování a rozlišení přední a zadní části vložky zajistí maximální pohodlí a diskrétnost. Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control™ neutralizuje nežádoucí zápach a zaručuje tak pocit svěžesti.
                                              Sací schopnost: 812ml. Počet kusů: 12

 

Tena Lady SuperTENA Lady Super

Kód: 87657
Indikace: lehký až střední únik moči
Tyto vložky pojmou ještě větší množství moči než vložky TENA Lady Extra, Extra Plus a Maxi. Mají  absorpční jádro Dry Fast Core™ a díky systému pohlcování zápachu Odour Control™ nabízí pocit     svěžesti. Plně prodyšná vnější vrstva poskytuje mimořádné pohodlí.
Sací schopnost: 850ml. Počet kusů: 30 Délka: 430mm

 

______________________________________________________________________________________________

SPECIÁLNÍ ŘADA PRO MUŽE:

 

 

Tena Level 1TENA Men Level 1

Kód: 85837
Indikace: lehký únik
Anatomicky tvarovaná pomůcka, která je vyvinuta speciálně pro muže s velmi malým únikem moči. Díky lepšímu vytvarování a miskovitému tvaru se maximálně přizpůsobí tělu. Systém regulace zápachu Odour Control™ je zárukou pocitu svěžesti. Samolepící proužky zajistí bezpečnou fixaci vložky ve spodním prádle nebo ve fixačních kalhotkách.
Sací schopnost: 275ml. Počet kusů: 24

 

Tena Level 2TENA Men Level 2

Kód: 87506
Indikace: lehký únik moči
Vložka s miskovitým tvarem byla navržena speciálně pro anatomii mužského těla a je natolik diskrétní, že je pod oděvem prakticky nezpozorovatelná. Samolepicí proužky zajistí bezpečnou fixaci vložky. Systém regulace zápachu Odour Control™ je zárukou pocitu svěžesti.
Sací schopnost: 450ml. Počet kusů: 20

 

Tena Level 3TENA Men Level 3

Kód: 167006
Indikace: lehký až střední únik moči
Vložka s miskovitým tvarem byla navržena speciálně pro anatomii mužského těla a je velmi diskrétní. Samolepicí proužky zajistí bezpečnou fixaci vložky ve spodním prádle. Systém regulace zápachu Odour Control™ je zárukou pocitu svěžesti.
Sací schopnost: 710ml. Počet kusů: 16