Hlezenní bandáže

Airheel  smallAirheel

Kód: 5008841
Indikace: tendinitida Achilovy šlachy, bolesti paty, plantární fasciitida
Hlezenní ortéza speciálně určena na poškození achillovy šlachy s dvoukomorovým systémem. Dynamická komprese pulsujícího vzduchu ulevuje od bolesti a snižuje otok.

Airsport Airgoo  x-smallAirsport Airgo

Kód: 5009121
Indikace: vazová poranění
Hlezenní ortéza slouží ke stabilizaci hlezna – zabraňuje inverzi. Neomezuje předozadní pohyb. Má pneumatické vypodložení. Má nízký profil -dá se použít v běžné obuvi. Vysoký komfort zajišťuje přesný tvar ortézy. Rozlišuje se levé či pravé provedení.

Double Strap Ankle Support  x-smallDouble Strap Ankle Support

Kód: 5008787     PLNĚ HRAZENO ZP
Indikace: lehká vazová poranění
Oblíbená kotníková bandáž s osmičkovou stahovačkou. Je určena pro celkové zpevnění hlezna. Zabraňuje inverzi a everzi. Nízký profil zajišťuje  použití v běžné obuvi.

Drytex rocketsoc   x-smallDrytex Rocketsoc

Kód: 5008077
Indikace: vazová poranění hlezna
Velmi oblíbená hlezenní ortéza z prodyšného materiálu Drytex. Používá se při akutních stavech i prevetní použití. Speciální systém dotahovacích pásků pro větší stabilitu. Zabraňuje inverzi a abnormální plantarní flexi. Dá se použít v běžné obuvi. Rozlišuje se varianta pravá/ levá.

 

Elastic Ankle Support  x-smallElastic Ankle Support

Kód: 5008792
Indikace: lehké celkové zpevnění hlezna
Velmi jednoduchý hlezenní návlek, pro lehké zpevnění kotníku. Je vyroben z bavlněné tkaniny.

 

Surround Ankle GelSurround Ankle Gel

Kód: 5009027
Indikace: vazová poranění hlezna, chronická nestabilita
Ortéza je tvořena z termoplastu s komfortním gelovým vypodložením. Zabraňuje inverzi a abnormální plantární flexi. Poskytuje mediální a laterální podporu. Velikost je universální.

 

 Universal Ankle StirrupUniversal Ankle Brace

Kód: 5008898
Indikace: vazová poranění, chronická nestabilita
Skelet ortézy je vytvořen z termoplastu s komfortním vypodložením. Zabraňuje inverzi a abnormální plantární flexi. Mediální a laterální podpora. Velikost je universální.

Velocity MS  smallVelocity MS

Kód: 5008835
Indikace: vazová poranění
Hlezenní ortéza slouží ke stabilizaci hlezna – zabraňuje inverzi a everzi. Má nízký profil -dá se použít v běžné obuvi. Možnost úpravy tvaru horkovzdušnou pistolí. Rozlišuje se pravá a levá varianta.