Krk

 

ergon límec kuličkovýErgon límec kuličkový

Kód ZP: 140641
Indikace:  chronické cervikobrachiální syndromy a krční radikuloneuritidy.
Límec je určen k odlehčení krčního úseku páteře. Ovlivnění tonu svalů je dosaženo nervovou aferentací z masážního efektu nákrčníku a tepelnou izolační schopností. Délka límce je cca o 10cm větší než obvod krku. Bílé nebo tmavě šedé provedení.

 

 

 

ergon límec molitanovýErgon límec molitanový

Kód ZP: 23848
Indikace: fixace krční páteře po úrazech
Anatomicky tvarovaný krční límec je vyroben z molitanu. Tepelně izoluje. Délka límce je cca o 10 cm větší než obvod krku. Provedení je v barvě bílé nebo tmavě šedé.

 

 

Sanomed límec molitanovýSanomed límec molitanový

Kód ZP: 140272
Indikace: akutní bolesti při degenerativních onemocněních krční páteře, doléčení po úrazech a operacích krční páteře, diskopatie, akutní torticollis.
Krční límec z polyuretanu potažený snímatelným bavlněným potahem, který lze snadno vyprat . Podpěrný a stabilizační účinek je podpořen tepelnou terapií. Barva tělová a modrá.

 

 

Sanomed límec kuličkovýSanomed límec kuličkový

Kód ZP: 78909
 poúrazové a pooperační stavy, bolestivé krční symptomy, odlehčení krční páteře
Měkký fixační límec z bavlněného návleku, který je prošitím rozdělený do tří pruhů vyplněných polystyrénovými kuličkami. Límec je vhodný pro lehkou až střední fixaci v oblasti krční páteře, je vhodný i k použití v noci. Barva bílá nebo modrá

 

 

 

Ortex límec s fixacíOrtex límec 015 s výztuhou 

Kód ZP: 78550
Indikace: cervikokraniální syndrom, cervikobrachiální syndrom,degenerativní onemocnění meziobratlových kloubů krční páteře, bolestivé akutní funkční poruchy krční páteře,postižení meziobratlových plotének krční páteře různého původu.
Pevný krční límec s výztuhou se zvýšenou zadní částí. Síla stáhnutí musí být taková, aby límec fixoval, ale aby byl pacientovi příjemný a snesitelný. Barva tělová.