Tejpovací materiály

Pevný tapePevný tape

Indikace: znehybnění a omezení hybnosti kloubů
Pevná, přilnavá páska, která zajišťuje spolehlivou fixaci v potřebné polozePásku lze snadno odtrhnout rukou a ihned aplikovat. Strappal je možné použít pro přecitlivělépacienty.
šíře: 2,5cm, 4 cm, 5cm

 

 

Kinesio tapeKinesiology tape

Indikace: zmírnění a odtranění bolesti, aktivování oslabených svalů, odstranění otoků a modřin, podpora hojení
Pružná bavlněná páska s mimořádnou lepivostí, která se aplikuje na poraněný nebo problematický sval nebo kloub. Tejpovací pásky Temtex jsou už řadu let absolutní jedničkou na českém trhu, díky jejich elasticitě 160% a vysoké lepivosti umožňující několikadenní nošení za běžných aktivit, jako je cvičení, sprchování nebo plavání.
šíře: 5x

 

 

TensobanTensoban

Lehký, prodyšný a vysoce tvarově přizpůsobivý polyuretan je určen jako podkladní vrstva pod adhezivní a stahovací obvazy. Usnadňuje bezbolestné snímání adhezivních obvazů a náplastí. Chrání poškozené nebo křehké tkáně.

 

 

 

 

Lighplast Lightplast Pro

Tento produkt je vyroben z bavlny a polyuretanu, které zajišťují jak pevnost, tak i tvarovou přizpůsobivost při aplikaci na klouby a svaly. Lze ho použít na stlačení i zpevnění místa poranění. Obvaz se snadno aplikuje a tvarově se dobře přizpůsobuje; současně je lehký a chladí.