Záda

Ortika bederní pás OR11BOrtika bederní pás OR11B

Kód ZP: 5005852
Indikace: zhmoždění v oblasti bederní páteře, algický vertebrogenní syndrom Th LS páteře, stavy po zhojených zlomeninách bederních obratlů, stavy po operaci výhřezu meziobratlových plotének v oblasti bederní páteře
Bederní pás z trojvrstvé textilie, pevnost fixace zajišťují čtyři plastové dlahy. V bederní části je výška pásu 260 mm. Ke zvýšení pevnosti a komfortu slouží přídavný pružný pás, kterým je možné pomůcku dotáhnout dle vlastní potřeby. V přední části se výška pásu snižuje.

Ergon bederní pás ErikErgon bederní pás Erik

Kód ZP: 5000673
Indikace: prevenci léčbě bolestivých stavů v bederní krajině, působí také jako tepelná izolace
 Pás je v bederní krajině vyztužen čtyřmi planžetami a opatřen jednoduchým křížovým tahem, který zajišťuje přilnutí pásu k zádům. V přední části zapínání na suchý zip.

Thuasne DynacrossThuasne bederní pás Dynacross

Kód ZP: 5003260
Indikace: akutní a chronické bolesti zad, diskopatie, spondylolistéza, degenerativní onemocnění páteře.
Lehký textilní pás z prodyšné elastické tkaniny Combitex. Pás má výztuhy z plastu.

Thuasne bederní pás Lombaskin

Kód ZP: 5003293
Indikace: akutní bolesti při degenerativních a revmatických onemocněních bederní páteře,  akutní bolesti při diskopatiích v oblasti bederní páteře včetně entezopatií, bolesti při spondylolýze.
Velmi lehounký bederní pás, který svou strukturou dává dojem, že je součástí těla. Pás má lehké plastové výztuhy.Smyčka na prst a ruku usnadňuje manipulaci s pásem během nasazení.

Medi lumbamed basicMedi Lumbamed basic

Kód ZP:5000636
Indikace: lumbago, lumbalgie při myostatické a svalové nedostatečnosti, symfyzeolýza, funkční bolesti páteře, lehké poúrazové stavy, diskopatie, bolesti při osteoporóze.
Velmi příjemný bederní pás se zapínáním na suché zipy. Z prodyšného materiálu. V bederní oblasti jsou integrované čtyři anatomicky formované dlahy na zádech, dokonalá přizpůsobivost anatomickým tvarům.
Thuasne Lombacross

Thuasne Lombacross

Kód ZP: 5003502
Indikace: lumbago,  poranění vazů, šlach a měkkých tkání bederní oblasti zad,funkční bolesti páteře, lehké poúrazové stavy, diskopatie, bolesti při osteoporóze.
Textilní pás s pevnými zadními výztuhami. Anatomický střih v přední části uvolňuje oblast žeber.

Thuasne Lombacross activityThuasne bederní pás Lombacross activity

Kód ZP: 5000536
Indikace: lumbago, lumbalgie při myostatické a svalové nedostatečnosti, symfyzeolýza, funkční bolesti páteře, lehké poúrazové stavy, diskopatie, bolesti při osteoporóze.
Oblíbený pevný bederní pás s dvojím upínáním, který zbytečně nevytváří tlak na břišní oblast. Bederní části jsou pevné dlahy, který zajišťuji velkou oporu. Smyčky na prsty ulehčující uchopení pásu během jeho navlékání.