Vazová poranění

 

Drytex Economy Hinged Knee  x-smallDrytex Economy Hinged Knee

Kód: 5008854
Indikace: boční instabilita, poškození postranních vazů, celkové zpevnění kolenního kloubu
Velmi oblíbená návleková ortéza se skrytými bočními pelotami, které lze upravit. Je vyrobena z prodyšného materiálu Drytex. Má dvouosý kloub. Má nízký profil, což umožňuje nosit pomůcku pod bežný oděv. Je vhodná pro kontaktní sporty.

 

Playmaker Xpert

Kód: 5008685
Indikace: boční instabilita, celkové zpevnění kolenního kloubu, poškození postranních vazů
Zcela přepracovaná ortéza Drytex economy hinged knee. Funkční prodyšná čtyřsměrná tkanina Hi Tech mesh fabric a zadní elastický bezešvý panel pro dokonalý komfort pacienta.

 

Drytex Economy Hinged Knee Wraparound  x-smallDrytex Economy Hinged Knee – Wrap

Kód: 5009435
Indikace: boční instabilita, celkové zpevnění kolenního kloubu
Rozevíratelná ortéza se skrytými bočními pelotami, které lze upravit. Je vyrobena z prodyšného materiálu Drytex. Má dvouosý kloub.  Je vhodná pro nestabilitu kolena.

 

Playmaker Xpert Wrap

Kód: 5008670
Indikace: boční instabilita, celkové zpevnění kolenního kloubu
Přepracovaná rozevírací ortéza Drytex economy hinged knee wrap. Funkční prodyšná čtyřsměrná tkanina Hi Tech mesh fabric a zadní elastický bezešvý panel pro dokonalý komfort pacienta.

 

Drytex Hinged Knee  x-smallHinged Knee

Kód: 5010294
Indikace: celkové zpevnění kolenního kloubu, boční instabilita
Návleková ortéza s bočními pelotami, které lze upravit. Ulevuje od bolesti a používá se při nestabilitě kolena. Je vyrobena z prodyšného materiálu Drytex. Lze dokoupit zarážky k nastavení rozsahu pohybu.

 

11_3495_DJ_PlaymakerII_ThreeQuarter_Right_1341_hires_0

Drytex Playmaker II Spacer

Kód: 5010705
Indikace: vazová poranění kolena, mírné až střední poškození ACL, PCL, MCL, LCL
Novější verze návlekové ortézy Playmaker. Je použitý nový tenčí materiál v oblasti podkolenní. Nové profilované dlahy s dvouosým kloubem s možností limitace. Ekonomické řešení pro těžká vazová poranění kolena.

 

Čtyřbodové ortézy- skeletové:

Pro ulehčení výběru délky ortézy doporučujeme vzít si lyžařskou obuv do prodejny.

 

ACL Everyday  x-smallACL Everyday

Kód: 5009016
Indikace: vazová poranění kolena, mírné až střední poškození ACL
Velmi lehká ortéza pohodlného charakteru, ergonomicky upravený rám z aluminia a plastu pro vyšší komfort. Určena pro lehčí užití  – denní chůze.

 

Legend CI SE 4point   x-smallLegend CI SE 4-point

Kód: 5009117
Indikace: vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, CI
Ortéza vyniká komfortním skeletem, vysokou životností – povrch je z kraton polymeru. Pevnost o něco nižší než-li v případě celokovových čtyřbodových ortéz, jednodušší konstrukce není vhodná pro silové sporty.

 

4 Titude CI  x-small4-Titude CI

Kód: 5010283
Indikace: vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL, CI
Pevná pohodlná ortéza s vynikající velkou boční stabilitou. Určena pro běžecké sporty (nejen). Ortéza má standartní lýtkový oblouk. Tenká lehká konstrukce s bohatým příslušenstvím.

 

Armor CI   x-smallArmor CI

Kód: 5009131
Indikace: vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL, CI
Velmi pevná ortéza vyrobená z materiálu používajícího se v leteckém průmyslu. Speciální tvar ortézy pro maximální oporu, zkrácená lýtková část přizpůsobena lyžařské obuvi, přední stehenní pásek pro podporu PCL. Je určena především pro aktivní lyžaře či motokrosaře.

 

Armor ACL Fource Point

Kód: 5010295
Indikace:  vazová poranění kolena, poškození ACL
Velmi pevná ortéza vyrobená z materiálu používajícího se v leteckém průmyslu. Speciální tvar ortézy pro maximální oporu, zkrácená lýtková část přizpůsobena lyžařské obuvi. FourcePoint kloub pro maximální podporu ACL. Určena nejen pro aktivní lyžaře či motokrosaře.

 

11-0258-x_fullfource_standard_right_black_lowresFullforce CI

Kód: 5010281
Indikace: vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL, CI
Velmi lehká a pevná pomůcka vyrobená z materiálu používaného v leteckém průmyslu. Vysoce odolná pomůcka pro aktivní pacienty. Vyrábí se ve standartním a zkráceném provedení lýtkového oblouku.  FourcePoint kloub pro maximální podporu ACL.

 

Defiance CIDefiance CI

Kód: 5009147
Indikace:  vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL, CI
Individuálně zhotovená ortéza na míru, vyniká přesným tvarem, maximální pevností a nízkou hmotností. Zhotovena dle přesných požadavků pacienta, který požaduje maximální ochranu. Určeno pro profesionální použití a vysoce aktivní pacienty.

 

Defiance III ACL FourcepointDefiance III ACL Fourcepoint

Kód: 5010289
Indikace:  vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL, CI
Individuálně zhotovená ortéza na míru, vyniká přesným tvarem, maximální pevností a nízkou hmotností. Zhotovena dle přesných požadavků pacienta, který požaduje maximální ochranu. Určeno pro profesionální použití a vysoce aktivní pacienty.  FourcePoint kloub pro maximální podporu ACL.

 

Renegade CI

Kód: 5009007
Indikace: vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL

 

RENEGADE je nejnovější typ sériově vyráběné ortézy. Při vývoji této ortézy byly využity dlouholeté zkušenosti týmu konstruktérů, sportovců a lékařů a zároveň byly použity nejmodernější materiály a technologie. Výsledkem je komfortní, spolehlivá a lehká pomůcka pro vysoce aktivní pacienty.

 

 Ortéza A 22

Kód: 5010288
Indikace: vazová poranění kolena, poškození ACL, PCL, MCL, LCL
První titanová individuálně vyráběná ortéza pacientům na míru. Zajišťuje dokonalou rovnováhu funkce, tvaru, nízké hmotnosti a funkčnosti. Důraz je kladen na bezpečí a komfort pacienta. Na výrobu ortézy jsou použity nejmodernější materiály a technologie.