Zápěstí

Otto Bock bandáž zápěstí 9010 Otto Bock bandáž zápěstí 9010

Kód ZP:
Indikace: přetěžování, zánětlivé problémy
Krátká lehká textilní bandáž, která poskytuje příjemnou podporu zápěstí. S upínáním na suchý zip.

Push CarePush care zápěstí

Kód ZP: 5006972
Indikace: středně těžké až závažné distorze, potíže s přetěžováním zápěstního kloubu, přetížení extenzorů zápěstí rezistentní vůči léčbě, zánět šlach extenzorů zápěstí, zlomeniny zápěstí bez dislokace, artróza, poškození z opakovaného namáhání
Ortézou je vyvíjen příjemný tlak v okolí zápěstního kloubu, který však není znehybněn. Dlaň ruky je volná, což zajišťuje zachování dobrého úchopu. Kolem zápěstí je zapínání na suchý zip.

Sanomed bandáž zápěstí 308

Sanomed bandáž zápěstí 308

Kód ZP:
Indikace: lehké degenerativní a revmatické onemocnění s dobrou stabilitou zápěstí, kontuze, bolesti při syndromu karpálního tunelu, lehké entezopatie v oblasti zápěstí, bolesti při syndromu karpálního tunelu, bolesti při fyzickém přetížení.
Neoprenová zápěstní bandáž připomínající tvarem  „Bumerang” s otvorem pro palec. Stabilizuje zápěstí bez zpevnění dlahami s využitím elasticity neoprenu. Zapínaní na suchý zip.

Oppo bandáž zápěstí 1083

Oppo  bandáž zápěstí 1083

Kód ZP:
Indikace: lehké degenerativní a revmatické onemocnění s dobrou stabilitou zápěstí, kontuze, bolesti při syndromu karpálního tunelu, lehké entezopatie v oblasti zápěstí, bolesti při fyzickém přetížení.
Ortéza je vyrobena z prodyšného, perforovaného neoprénu podšitého bavlnou, zpevňuje karpální kloub, zajišťuje kompresi a také zahřívá kloub.

Still bandáž zápěstí

Still bandáž zápěstí s dlahou

Kód ZP:
Indikace:  léčení pooperační, revmatické bolesti a záněty šlach.
Návleková neoprenová bandáž s duralovou dlahou podpírající zápěstí a lehkou plastovou dlahou na hřbetu ruky. Dotahuje se dvěma suchými zipy.

Ortika zapěstní ortéza 10EOrtika zápěstí s dlahou OR10E

Kód ZP: 5005849
Indikace: distorze zápěstí, infekce kostí a měkkých tkání, stavy po odejmutí sádrové fixace zápěstí k doléčení, nedislokované stabilní zlomeniny zápěstí a distálního předloktí, stavy po paresách
Ortéza s duralovou dlahou v odnímatelném pouzdru. Je vyrobena z neoprenu, horní vrstva textílie má speciální povrchovou úpravu, která umožňuje libovolné upnutí popruhů.

Ortika bandáž zápěstí OR28Ortika bandáž zápěstí OR 28

Kód ZP: 5005878
Indikace: distorze zápěstí lehčího stupně k doléčení, entezopatie v oblasti zápěstí, stavy po operacích v oblasti zápěstí, prevence u těžké práce a jiné zátěže zápěstí
Bandáž ke zpevnění zápěstí s dlahami. V horní části jsou všity dvě plastové dlahy, ve spodní části jsou tři kratší plastové dlahy. Dopínací pásek umožňuje dostatečné zatažení podle typu zátěže.

Push Med zápěstí

Push Med zápěstí

Kód ZP: 5006980
Indikace: nestabilita, středně těžké až závažné distorze, potíže s přetěžováním zápěstí, zánět šlach extenzorů zápěstí, zlomeniny zápěstí bez dislokace, doléčování zlomenin zápěstí, atróza.
 Komfortní polstrovaná ortéza se dvěma dlahami, které zajišťují podporu zápěstí. Dlaň ruky je volná, což zajišťuje zachování dobrého úchopu.

Ortika bandáž zápěstí OR10Ortika bandáž zápěstí OR10

Kód ZP: 5005845
Indikace: stavy po distorzích zápěstního kloubu, stavy po zlomeninách distálního radia, stavy po paresách
Ortéza k fixaci zápěstí s duralovou dlahou, která je zapravena v textilním pouzdru. Dlahu je možno vyjmout a dle potřeby tvarovat.  Díky třem suchým zipům dobře obepíná zápěstí. Provedení délky ortézy je 25cm nebo 28 cm.

Panop zápěstí 5.07

Panop zápěstí 5.07 se dvěma dlahami

Kód ZP: 5007292
Indikace: fixace zápěstí po úrazech a pooperačních výkonech v oblasti zápěstí, distorze zápěstí, stavy po parézách n. radiális
Ortéza zápěstí se dvěma duralovými dlahami, které je možno natvarovat. Dlahy jsou uloženy ve vyjímatelném pouzdře .Délka ortézy 30 cm.

Ortika rigidní ortéza OR26Ortika ortéza rigidní s podporou pro prsty OR26

Kód ZP: 5005876
Indikace: zlomeniny distálního radia, stavy po operacích v oblasti zápěstí, zlomeniny zápěstních kůstek, nedislokované zlomeniny záprstních kostí, záněty a otoky v oblasti zápěstí a záprstí
Ortéza k rigidní fixaci zápěstí. Rigidita je zajištěna horní podélnou dlahou a plastovou vložkou v oblasti dlaně a prstů ruky. Zejména nedislokované zlomeniny distálního radia lze léčit pouze touto ortézou, bez nutnosti předchozí sádrové fixace.

Otto Bock Manu DirexaOtto Bock Manu Direxa ortéza zápěstí s palcem

Kód ZP:
Indikace: akutní a chronické podráždění zápěstí,naražení/vymknutí, tendinopatie, morbus de Quervain, osteoartritida, rhizarthritis, syndrom karpálního tunelu, slabost a bolest zápěstí a palce
Příjemně lehká, textilní ortéza s pevnou duralovou zápěstní dlahou a lehčí spirálovou dlahou u palce. Lehce se upíná pomocí suchých zipů.

Panop ortéza zápěstí s palcem

Panop 5.11 ortéza zápěstí s palcem

Kód ZP: 5007341
Indikace: fixace zápěstí a palce ruky při úrazových a pooperačních stavech, deformačních změnách zápěstí a palce ruky, distorze, instabilita, doléčení po sádrové fixaci
Ortéza s pevnými, duralovými dlahami na zápěstí a palci zajišťuje dokonalou fixaci zápěstí a palce ruky. I přes kratší délku velmi dobře fixuje.

Ortika zápěstí s palcem OR27Ortika zápěstí s palcem OR27

Kód ZP: 5005877
Indikace: distorze IP, MCP kloubu palce ruky všech stupňů, infekce kostí a měkkých tkání v oblasti zápěstí s nutností fixace palce, instability, stavy po operacích, stavy po sundání sádrové fixace, nedislokované stabilní zlomeniny palce ruky, k doléčení zlomeniny člunkové kosti zápěstí
Ortéza zápěstí s fixací  palce s vyjímatelnou a tvarovatelnou dlahou. Ortézu je možno rozložit. Upevňuje se suchými zipy.